A felső tagozatosok farsangja

2024.02.12

Az idei felsős farsangot a tornateremben rendezte a DÖK. A program egy táncbemutatóval kezdődött, melyet egy tánccsoport és az iskolatársaink prezentáltak. A produkciók végén a jelenlevőknek tartottak egy kis táncoktatást is.

Ezután következett a sokak által várt jelmezes felvonulás. Sokféle ötletes maskarát láttunk, szerintünk a Vali néninek beöltözött kislány volt a legviccesebb. A 8.a csoportosan vonult be temetési menetként, általános iskolás éveiket temették és siratták.

Az este másik nagyon népszerű pontja a tombolahúzás volt. Egész héten lehetett vásárolni szelvényeket, és ezt sokan meg is tették, hiszen a fődíj egy minidrón volt.

A tombola szünetében láthattuk a felsős osztályok táncait. Mindenki sokat készült, színvonalas produkciókat láttunk, nehéz lett volna eldönteni, melyik volt a legjobb.

A farsangot a már hagyománnyá váló Just Dance zárta, ahol gyerekek és tanárok együtt buliztak.

A programok közben sem maradtunk étlen-szomjan, hiszen a büféről a 7.a osztály gondoskodott változatos étel- és italkínálattal.

A mulatság mindenki számára felejthetetlen élményt nyújtott, bánhatja, aki nem jött el!