Budapest XX. Kerületi

Nagy László Általános Iskola és Gimnázium

Legfrissebb híreink

6.osztályos tanulóink márciusban tankerületi angolversenyen vettek részt, ahol Tószegi Boglárka 6.b osztályos tanuló kiemelkedő eredményt ért el.

Sulicitta

2024.04.22

A Nagy László Általános Iskola és Gimnázium diákjai példamutató csapatszellemmel és kitartással vettek részt a Telekom Sulicitta futóeseményen, ahol az esős, hideg idő ellenére is lelkesedéssel és mosolygós arccal teljesítették a margitszigeti pályát. A közös edzések és a sportszerűség által összekovácsolt csapatként nemcsak a kilométereket gyűrték...

Sulizsák

2024.04.19

Az idén először szervezte meg a DÖK a SULIZSÁK programot az általános iskolások részére. A Sulizsák Program keretein belül ruhagyűjtési nap került megrendezésre az iskolában, ahová az iskola tanulói behozhatták az otthon és környezetükben már nem használt, a program előírásainak megfelelő ruhákat, kiegészítőket, cipőket.

Április 11-én tartották a Jedlik Gimnázium szervezésében a Vermes Miklós tanár úr emlékére szervezett hagyományos fizika mérési versenyt, amelyen öt középiskola négyfős csapata mérte össze tudását.

A 4.b-s csapat társasjátékot tervezett az Alma-ház pályázatára. Az idén is, mint tavaly, a 2. helyezést érték el. Játékokat és 30.000.-Ft-ot nyertek.

A Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia IV. MatekÁSZ tanulmányi versenyén Nagy-Bíró Zita 3.a osztályos tanuló vármegyei 4.helyezett lett!

Régebbi információt keres?